Samen met Kerst

Zoals u mogelijk weet, zijn Ellen Kramer en Willy Martens dit jaar gestopt met het organiseren van het mooie Kerstfeest op Eerste Kerstdag in de katholieke kerk in Goes voor mensen die gezelschap zoeken met Kerst. Linda Daalman, Wilma Scholten-Gebraad en Ciska van Boven, hebben het stokje overgenomen van hen. Wij delen het enthousiasme van Willy en Ellen en vinden het, zeker in deze lange periode met Coronamaatregelen, extra belangrijk om dit doorgang te geven.
Het Kerstdiner wordt dit jaar georganiseerd vanuit een burgerinitiatief en het vindt plaats op 25 december in het Ambachtscentrum in Goes van 12.00 tot 16.00 uur. We zijn erg blij dat Caritaskern Goes dit Kerstfeest wederom financieel ondersteunt.
Het belooft een gezellig, warm Kerstdiner te worden waar we elkaar ontmoeten en kunnen genieten van een heerlijk Kerstdiner met entertainment.
Bent u alleen met Kerst en zoekt u gezelschap? Of kent u iemand die gezelschap zoekt met Kerst?
Samen met Kerst nodigt u uit om deel te nemen.
U kunt zich aanmelden tot 15 december via email: samenmetkerst@gmail.com, of telefoonnummer 06-30924998 (na 18.30 uur).
Beperkt aantal plaatsen.

Met vriendelijke groet,
Organisatie Samen met Kerst 2021: Linda Daalman, Wilma Scholten-Gebraad en Ciska van Boven.