Maria Magdalena is weer thuis.

Op 31 maart jl. was het zover, onze H. Maria Magdalena kwam, gerestaureerd en wel, weer terug naar Goes. Precies op tijd voor Pasen. Vanaf een vrachtwagen werd ze op haar sokkel gehesen, direct boven het vertrouwde opschrift: “Hic est Domus Dei et Porta Coeli” – “Dit is het huis van God en de poort van de hemel”. Ik kon het niet laten om even op de vrachtwagen te klimmen voor een foto met Maria Magdalena. Die kans krijg je nooit meer, nu ze weer op ± 10 meter hoogte staat. Over een paar maanden is haar grote feestdag, zaterdag 22 juli. De folder “Maria Magdalena in Goes” ligt al in beide kerken. In onze R.K. Heilige Maria Magdalenakerk wordt die zaterdag haar feestdag uitbundig gevierd met een feestelijke Eucharistieviering om 10:00 uur, met medewerking van dameskoor Con Amore onder leiding van dirigent/organist Tuur Remijn. De voorganger is vicaris Paul Verbeek. Noteer datum en tijdstip maar vast in uw agenda, want de plannen om er een hele mooie, bijzondere viering van te maken zijn al in volle gang.

Connie Boudens, dameskoor Con Amore

Vorig artikelMoederdag en moeders in de Bijbelteksten
Volgend artikelPAASVIERING KINDEREN