Kerststal-Figuranten van alle leeftijden gezocht!

Op vrijdag 22 december doen wij als Pater Damiaanparochie mee met de lichtjestour door Goes. Een wandeling van 1.5 km. tussen 18.00 uur en 20.00 uur ’s avonds. Hier wordt het kerstverhaal op vele plaatsen verteld en nagespeeld.  Het pad wordt verlicht door wel honderden lichtjes. In onze Maria Magdalenakerk zullen de Bell-Ringers de kerk vullen met prachtige kerstklanken en willen we die avond graag een levende kerststal maken.
Daarvoor zijn we op zoek naar figuranten.
Lijkt het jou leuk om hieraan mee te helpen en wil je wel eens een keer Maria met kindje Jezus, Jozef, een herder of een engel spelen, meld je dan snel aan en doe mee! En weet, Engeltjes hebben we nooit genoeg….. dus iedereen kan meedoen!!
Stuur voor 10 december een berichtje naar: charlottedentoonder@rkbovendeschelde.com
Dan maken we er samen iets heel moois van!

Vorig artikelVREDESVLAG
Volgend artikelHet vredeslicht komt naar Zeeland.