K.V.G. NIEUWS

Deze keer heb ik niet veel nieuws voor u. Ik wil wel graag onze ledenvergadering nog een keer onder uw aandacht brengen. Deze wordt gehouden op 14 maart in het Heer Hendrikhuis in ‘s Heer Hendrikskinderen en begint om 10.30 uur. Vergeet niet u tijdig op te geven op de bekende adressen.
Dinsdag 2 april verwachten we de heer Francke met een presentatie met beelden over Antartica.

Verder is er natuurlijk de inloopsoos iedere eerste en derde woensdag van de maand waar iedereen welkom is. Dit kan vanaf 14.00 uur. Kom gezellig een praatje maken, maak kaarten of ga iets anders doen. Alles mag niets moet.
Wilt u wel eens een avond van het gilde mee maken om te kijken of het iets voor u is? Bel dan even naar Ardi tel. 228699 of Thea tel. 06-18751148. U bent dan van harte welkom en het verplicht u tot niets.

Ik hoop u snel te mogen begroeten in onze fijne club.
Kijk ook eens op www.vrouwengildegoes.nl 
Graag tot ziens, Dien Janssen 541u