HEMEL + AARDE (thema van bedevaart naar Kevelaer)

Op 15 en 16 augustus zijn we met 19 mensen uit Goes vertrokken naar Kevelear en hebben we prachtige vieringen gehad met vele mooie gezangen en gebeden.

Het thema verdient enige extra uitleg:  de aarde is de plaats waar we ons hele leven zijn; hoe belangrijk is het dan dat we  de hemel (waar we niet bewust leven) meenemen in dit aardse bestaan? De hemel is Maria, met daarin opgenomen alle heiligen en dierbaren die we moeten missen. Samen met ons aardse bestaan vormt die hemel een rijke aanvulling: een extra ‘pluspunt’ dus. Hemel plus aarde is meer dan een aanraking; een gevoel dat je beklijft/ de rest van je leven bij je blijft.

We hopen volgend jaar op 21 en 22 augustus weer naar de troosteres van de bedroefden te gaan met een volle Zeeuwse bus.
Florien de Hond-Hagenaar

Vorig artikelOVEZANDE HAPT EN STAPT
Volgend artikelVACATURES…..VACATURES……………