Feestelijke viering 60 jarig jubileum in de O. L. V. op Zee kerk in Haamstede

Tijdens het zingen van het intrede lied op 14 juli kwamen celebranten, acolieten en lectoren binnen in een feestelijk versierde kerk. Velen waren naar Haamstede gekomen om het 60 jarig jubileum van deze toeristenkerk te vieren. Vicaris Paul Verbeek verraste ons in zijn homilie met beeldvorming. Ook de zegening van de twee nieuwe glas-in-lood ramen met het lied: “De heiligen ons voorgegaan” maakte diepe indruk. Het Willibrorduskoor o.l.v. Kees van de Wouw zong niet alleen de Mis van de Heilige Geest van Frans Bullens, maar ook het “Lead Me Lord” van Samuël Wesley en een ontroerend Ave Maria. Na deze prachtige viering konden we genieten van de gastvrijheid van de parochiekerncommissie van Zierikzee op de versierde patio van onze kerk. En zoals pastoor van Hees in zijn dankwoord zegt: “Op naar een voorspoedige voortgang van de O. L. Vrouwe op Zee kerk.”
H.Wichgers-Soeter

Vorig artikelKERKVIERING OP ZONDAG THUIS VOLGEN
Volgend artikelAanvulling pastoraal team