Clusterviering: “Je doet er toe!”

CLUSTERVIERING Je doet er toe!!

Gezamenlijk met de parochiekernen OZB, ’s-Heerenhoek, Heinkenszand, Lewedorp en Kwadendamme willen wij als parochiekern Onze Lieve Vrouw Hemelvaart Ovezande onze patroonheilige herdenken op zaterdag 12 augustus 19.00 uur.

Datum zaterdag 12 augustus 2023

Thema Jij doet er toe !!

Tijd 19.00 uur Eucharistieviering

Voorganger Pastoor Paul Verbeek

Koor gelegenheidskoor

Kinderen kindernevendienst

Collecte 1e collecte alles-in-één voor het pastoraat

2e collecte voor Stichting Onyame

Stichting Onyame zet zich in voor mensen in Ghana die onder de armoedegrens leven. Doel is om hen mondiger en sterker te maken, zodat ze op eigen kracht een beter bestaan kunnen leiden. Het werk van Onyame in Ghana is gericht op de twee meest kwetsbare groepen: vrouwen en kinderen. Info: www.onyame.nl

Verzoek Graag een (veld)bloem meenemen voor de bloemenhulde bij Maria in de veldkapel

Na afloop koffie/thee/fris bij de veldkapel.

Iedereen is van harte welkom op zaterdag, 12 augustus om 19.00 uur in de RK-kerk, Hoofdstraat 60 in Ovezande. Tot dan !

Werkgroep Maria Tenhemelopneming

Vorig artikelNieuwe Cursus Theologische Verdieping
Volgend artikelBernardusoctaaf 2023