Bezinningsbijeenkomst Lijkwade van Turijn

Op twee dagen in de veertigdagentijd houdt het bisdom Breda een bezinningsbijeenkomst rondom de Lijkwade van Turijn. Samen met Eliza Oudshoorn duiken we in de geschiedenis van dit wonderlijke doek, waarvan het aannemelijk is dat het om de lijkwade van Jezus Christus gaat. Maar los van de vraag over de echtheid, gaan we met elkaar op zoek naar de betekenis ervan voor het geloof.

In haar presentatie gaat Eliza dieper in op de link tussen de lijkwade en de 14 staties van het lijdensverhaal. De lezing over dit meest onderzochte archeologische voorwerp ter wereld is een goede voorbereiding op de Goede Week, waarin we het lijden en sterven van Jezus herdenken.

Woensdag 13 maart in Goes.
Donderdag 21 maart in Breda (15.00 – 17.00 uur)

Informatie en aanmelding via http://bisdombreda.nl/lijkwade
Email: secretariaat@bisdombreda.nl
Telefoon: 076-5223444

Vorig artikelFoto’s kerksluiting ‘s-Heerenhoek
Volgend artikelReliek Heilige Bernadette komt naar Nederland