WereldJongerenDagen @ Home = Delft

De WJD@home vindt plaats in het weekend van 29-31 juli in Delft. Het wordt georganiseerd door de bisdommen Breda en Rotterdam, maar jongeren vanuit het hele land  zijn uitgenodigd om deel te nemen. Het is een geweldige mogelijkheid om de WJD sfeer te ervaren in Nederland, om andere jongeren vanuit het hele land te ontmoeten en om samen met de paus en miljoenen andere katholieke jongeren vanuit de hele wereld het geloof te  vieren! Al is het op enkele kilometers afstand van Krakau, de verbondenheid is er door dit weekend evengoed. Voor meer informatie verwijs ik u naar de website/ folder is te downloaden via http://v.rww.bisdomrotterdam.nl/Nieuws /Documents /2016/20160518- flyer-wjd at home-web.pdf.

Vorig artikelKerkinterieurs in Nederland
Volgend artikelMensen die geloven zijn gelukkiger