Twee koninklijke onderscheidingen

Twee parochianen hebben een koninklijke onderscheiding gekregen.

In Goes ontving Ria van de Pas uit Kloetinge haar onderscheiding onder andere vanwege haar jarenlange betrokkenheid bij de voorbereiding van de 1e communie in Goes. Ook is Ria een trouwe bezorgster van ParochieNieuws.

Theo Audenaert uit Kwadendamme kreeg een koninklijk lintje opgespeld, onder andere voor zijn verdiensten als koster, koorzanger, voorzitter van de caritas en lid van de parochievergadering. Ook voor zijn werk voor de ledenraad van CZ, secretaris van CDA Borsele en zijn inzet bij de vele oogoperaties in Burkina Faso en bedevaartreizen naar Lourdes.

Beide ontvangers van de onderscheiding feliciteren wij van harte met deze terechte en mooie waardering voor hun inzet en toewijding.

Vorig artikelBregje en Juul mogen nu wel communie doen
Volgend artikelSpeciaal kunstwerk uit hout van 150-jarige oude beuk