Samen rond Maria

Op zondag 18 augustus 2019 werd in Ovezande het feest van Maria Tenhemelopneming gevierd: het patroonsfeest van de parochiekern Ovezande. Ook de parochiekernen van Kwadendamme en Hansweert (die gezamenlijk het ‘Cluster Zuid’ van de Pater Damiaanparochie vormen) waren vertegenwoordigd.

Het was een mooie viering met als voorganger Fons van Hees, en met medewerking van de koren Ovezande, Kwadendamme en Hansweert .
Het was ook kindernevendienst. De kinderen brachten vaasjes met bloemen bij Maria in de kerk.

Na de viering gingen wij op stap naar onze Maria kapel, onderweg werd er gebeden en gezongen. Daar had de kindernevendienst een cadeau voor Maria, er werden pakjes uitgepakt. Daarin zaten bordjes met letters erop.  Zo ontstond AVE MARIA wat werd gehangen aan een speciaal bord. Daarna werden de meegenomen bloemen bij Maria gebracht.
Na afloop was er voor iedereen koffie thee en limonade.
Het was een mooi samenzijn.

Vorig artikelAanvulling pastoraal team
Volgend artikelKringviering in Goes