Rouwadvertentie pastor Bernard van Lamoen

Hieronder is de rouwadvertentie van de familie te vinden in verband met het overlijden van pastor Bernard van Lamoen. Tevens staat hieronder de gezamenlijke rouwadvertentie namens de Mariaparochie (Walcheren) en de Damiaanparochie, zoals die is verschenen in de PZC (editie Midden Zeeland) op woensdag 27 december 2017.

Het is de uitdrukkelijke wens van de nabestaanden, dat er geen bloemen worden meegebracht.

Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voorafgaand aan en na afloop van de rouwplechtigheid.

Je kunt ook je schriftelijke condoleance sturen naar:
Familie Van Lamoen
p.a. Sint Norbertusparochie
Sint Josephstraat 2
4702 CW Roosendaal

Voor wie afhankelijk is van openbaar vervoer is er gelegenheid om deel te nemen aan vervoer naar Roosendaal per bus, dat op verzoek van de familie is georganiseerd. Zie hiervoor de eerdere berichtgeving op de website.


 


 

Vorig artikelBusvervoer naar de uitvaart van pastor Bernard van Lamoen
Volgend artikelActie Kerkbalans start campagne 2018: Facebook live uitzending