ROJK: koren uit de regio ‘onderweg’

 

ROJKAfbeeldingsresultaat voor onderweg

ROJK staat voor Regionaal Overleg Jongeren Koren
Deze naam past niet meer bij de meeste koorleden die in de koren Con Dios, Free Spirit, Missicanto en Oal In zingen. Daarom zijn we op zoek naar een nieuwe naam.
Op zondag 16 oktober om 10.45 uur verzorgen we een viering in de H. Bonifaciuskerk te Kwadendamme.
Het thema van de viering is: ONDERWEG
Er is door enthousiaste koorleden aan gewerkt om er een mooie viering van te maken.
De koorleden komen uit verschillende parochiekernen.
We hopen erop dat de Eucharistieviering die zondag te Kwadendamme door vele mensen uit alle parochiekernen van de H. Pater Damiaan wordt bezocht en natuurlijk zijn ook mensen van buiten de H. Pater Damiaanparochie van harte welkom.
Laat ons zien dat het de moeite waard is om onze energie met enthousiasme en vreugde aan themavieringen te besteden. Met pastoor Van Hees als voorganger, Suus Peeters als dirigente en Jurgen Franse achter de toetsen belooft het een mooie viering te worden.

Werkgroep voorbereiding ‘Onderweg-viering’

Vorig artikelGeloofsvorming met volwassenen
Volgend artikeluitnodiging Pater Damiaanviering