Pelgrimstocht 2022

Woensdag 13 april naar de Chrismamis te Hulst

Enthousiaste gelovige wandelaars kunnen deelnemen aan een pelgrimstocht naar de Chrismamis van het Bisdom Breda op woensdag 13 april 2022, de woensdag in de Goede Week. De Chrismamis is dit jaar in de H. Willibrordusbasiliek te Hulst.

Onze pelgrimstocht start in Middelburg om met de bus naar Zuiddorpe te gaan. Daar beginnen we aan een tocht van ongeveer 17 km. Tijdens de tocht hebben wij enkele rust/gebedsmomenten en een korte stiltewandeling. We zorgen ervoor om op tijd bij de chrismaviering aanwezig te zijn (rond 17.30 uur in Hulst, afhankelijk van weer en andere omstandigheden), zodat we nog de mogelijkheid hebben voor een kop soep en een broodje. De wandelaars nemen eventueel eten en drinken mee voor onderweg. Overige onkosten zullen minimaal zijn en zijn voor eigen rekening.

 

Wilt u deze inspirerende tocht meemaken geef u dan voor donderdag 31 maart door het bijgevoegd strookje in te vullen en te mailen naar chrismamis@zeelandnet.nl.

_________________________________________________________________

 

Ja, ik neem deel aan de pelgrimstocht op woensdag 13 april 2022.

Naam                           :………………………………………………………………….

Adres                           :………………………………………………………………….

Postcode                     :………………………………………………………………….

Plaatsnaam                  :………………………………………………………………….

Telefoonnummer           :………………………………………….…(ingeval van nood)

 

Ik regel wel/niet eigen vervoer voor de terug-/heenreis en …… personen kunnen met mij terugrijden.

Vorig artikel24 UUR VOOR DE HEER
Volgend artikelvoornemen tot sluiting kerkgebouwen in onze parochie