Oecumenische viering met Hemelvaart

Een dikke twintig mensen waren present om te gaan wandelen in de omgeving van Ovezande. Een mooie traditie die sinds jaren wordt voortgezet, voorafgaand aan de oecumenische viering met Hemelvaart. Ad Schenk gaf tekst en uitleg bij onder andere de Mariakapel in het veld en bij de geschiedenis van de inpoldering.

De viering was voorbereid door een breed samengestelde werkgroep uit verschillende kerken in de Zak van Zuid Beveland. Wie wegging, blijft was het thema van de viering, waarin ds Egbert Rietveld en pastor Wiel Hacking voorgingen. Het koor onder leiding van Kees Boonman vormde de muzikale ondersteuning bij de passende liederen.

Hector Loontjens gaf uitleg over het werk van de Stichting Sawasdee (Zeeland helpt Cambodja). De collecte ter ondersteuning van de geestelijke en lichamelijke volksgezondheid en het welzijn van kinderen bracht ruim € 450,- op.

Uitleg tijdens de wandeling. Onderweg werden bloemen geplukt
die een mooie plaats kregen tijdens de kerkviering. (foto: Charlotte den Toonder)
De viering was druk bezocht. (foto: Jeannette van Beek)
Vorig artikelGeloofsgesprek: een ritme vinden voor verstilling en gebed is een uitdaging
Volgend artikelKERKVIERING OP ZONDAG THUIS VOLGEN