Oasedag voor besturen en pastoraal team

De lunch
De eucharistieviering

 

 

 

 

 

Op zaterdag 5 september werd voor de besturen van de Heilige Maria Parochie Walcheren en de Heilige Pater Damiaanparochie, samen met het pastorale team, een ‘Oasedag’ gehouden. Er werd onder leiding van vicaris-generaal Marc Lindeijer SJ in een sfeer van bezinning en gebed van gedachten gewisseld over drie vragen: Wie ben ik als gelovige? Wie zijn mijn medegelovigen? Wie zijn wij in en voor de geloofsgemeenschap?

De gedachtewisseling in de parochiezaal van Lewedorp leverde boeiende gesprekken en verrijkende inzichten op. Na de eucharistieviering (mis met drie heren! Pater Lindeijer, pastoor Van Hees en pater De Deckere) genoten de deelnemers van een smakelijke lunch. Aan het einde van de dag, die duurde van 9.00 tot 16.00 uur ging ieder voldaan naar de volgende bezigheid.

Plenair overleg

 

Vorig artikelHeiligen, heiligenlevens en spiritualiteit
Volgend artikelKnooppunt Kerken en Armoede