Kerk zijn we samen

“Als ik iets te vieren heb, komt mijn kerk naar het feest.
Als ik geen woorden heb, bidt mijn kerk. Als ik hulp
nodig heb, staat mijn kerk op de stoep.
Ik heb mijn kerk nodig.”

Kerkbalans 2019: In de tweede helft van januari halen 40.000 vrijwilligers in 2000 kerken geld op voor hun plaatselijke kerk. Dat is hard nodig. Om kerken actieve geloofsgemeenschappen te laten zijn waar leden elkaar ontmoeten in de vieringen en worden bemoedigd en geïnspireerd. Om kerken geloofsgemeenschappen te laten zijn waar de sacramenten worden bediend en waar iedereen altijd – of u nu lid bent of niet- terecht kan voor praktische steun of een luisterend oor. Geef daarom aan uw kerk. Zodat uw kerk kan blijven bestaan en geven aan anderen.
Help mee en geef aan uw eigen kerk wat u kunt missen.

Vorig artikelHet is in het geven, dat wij ontvangen
Volgend artikelHet moet anders, want het oog wil oog ‘wat’…