Hoe gaat dat zoeken en vinden van God?

In het kader van het Heilig Jaar van de Barmhartigheid biedt pastor Bernard van Lamoen een serie van drie bijeenkomsten aan, waarmee de deelnemers de eigen geloofsbeleving kunnen verdiepen. De serie heeft als titel meegekregen: Hoe gaat dat zoeken en vinden van God?

De drie middagbijeenkomsten gaan over de parabel ‘een man had twee zonen’ (Lucas 15, 11-32). De bijeenkomsten vinden plaats op dinsdagmiddag 31 mei, 7 juni en 14 juni, telkens van 15.15 tot 16.30 uur. Plaats van samenkomst is de parochiezaal in Lewedorp, Burgemeester Lewestraat 11 (ingang rechts van de kerk).

De eerste bijeenkomst heeft als thema ‘verloren zijn‘ en gaat voornamelijk over de jongste zoon. De tweede bijeenkomst concentreert zich op de oudste zoon met als kapstok ‘verbolgen zijn‘. De laatste bijeenkomst gaat over ‘barmhartig zijn‘ en focust op de betekenis van de vader.

Inschrijving kan alleen voor de hele reeks van drie keer – het is één geheel.
Wie zich aanmeldt op pastorteam@zeelandnet.nl

  • krijgt bericht als de cursus niet doorgaat
  • een bevestiging als het minimum van 8 deelnemers is gehaald
  • en komt op een wachtlijst als het maximum van 12 deelnemers is overschreden.

Dus: reageer snel als je mee wil doen !

Vorig artikelOecumenische viering Hemelvaart Heinkenszand
Volgend artikelVUUR