Het moet anders, want het oog wil oog ‘wat’…

Natuurlijk zijn we blij dat we vanaf maart ons parochieblad in kleur mogen laten drukken. Zo kunnen we nog duidelijker ons geloof ‘uit de verf’ laten komen. Het vooroordeel dat ‘geloof’ vooral iets is voor ouderen/de wat grijzende massa wordt bij deze gelogenstraft! Door kleur te geven aan je geloofsbeleving en helder te communiceren, probeer je lezers, maar ook gebruikers van deze website, aan je te binden op een vrijwillige manier.

Het parochiebestuur van de Heilige Pater Damiaanparochie is in januari akkoord gegaan met de overzetting van zwart-wit-drukwerk met een steunkleur naar volledig in kleur drukwerk. Met name de leesbaarheid en het betere fototechniek trok het bestuur over de keuzestreep. Financiën speelden natuurlijk ook een bepalende rol, maar door slim te onderhandelen met drukkerij Driedijk, kon het bestuur een goede deal afsluiten voor de komende drie jaar. De kosten voor het blad blijven nagenoeg gelijk!

Vorig artikelKerk zijn we samen
Volgend artikelvastenactie 2019