Gewijzigde aanvangstijd Paaswake

De viering van de Paaswake in de kerken van de H. Maria Magdalena te Goes en van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande op zaterdag 3 april 2021 zullen aanvangen om 19.00 uur. Dit in tegenstelling tot eerdere berichten, toen nog werd uitgegaan van 21.00 uur. Dit laatste zou niet mogelijk zijn vanwege de voortzetting van de avondklok.

Voor deelname aan de vieringen dient u zich aan te melden (maximaal 30 kerkgangers per viering, liturgische medewerkers niet meegerekend). Voor Goes kan dat via het parochiesecretariaat T 0113-216754 (dinsdag- en donderdagmorgen van 09.30 tot 12.00 uur) of E rkmagdalena@hotmail.com. Voor Ovezande kan aanmelding gebeuren via rk.ovezande@zeelandnet.nl.

Vorig artikelNederlandse bisschoppen lanceren campagnewebsite: ‘Vier Pasen!’
Volgend artikelGewijzigde aanvangstijd kinderpaasviering