Geslaagde dag voor Adventsactie

Meer dan 4000 mensen bezochten op zaterdag 7 december de Heilige Maria Magdalenakerk tijdens de eerste dag van de Goese Wintermarkt.

De Caritasinstelling was aanwezig met informatie over toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg in Niger. Bezoekers konden een kaarsje aansteken, en dat gebeurde massaal. Ook kon men een ‘vurige wens’ noteren op een papieren kerstbal, die werd opgehangen in een houten kerstboom.

Het bezichtigen van de kerststal was voor veel kinderen, maar ook voor volwassenen, een belevenis, die soms nostalgische gevoelens opriep. Ook werd voor de kinderen een mooi kerstverhaal voorgedragen. Tenslotte was er een mooi muzikaal element, verzorgd door het Bavokoor, geheel gekleed in Charles Dickens-stijl.

Vorig artikelPastoraal Centrum dicht
Volgend artikelCome home, Go Rome!