De vrije dag van de pastores

Met hart en ziel zetten de pastorale beroepskrachten zich in voor het pastorale werk in het Samenwerkingsverband Boven de Schelde. Om de kwaliteit van het werk op peil te houden is het nodig, dat de pastores eens per week een dag rust kunnen nemen.
Vanaf januari 2020 zal de maandag de vrije dag zijn.
Pastoraal werkster Ria Mangnus en pastoraal werker Wiel Hacking hebben een aanstelling voor 80% en zijn daarom op maandag en vrijdag niet voor werkzaamheden beschikbaar.
Ook pastoor Fons van Hees en pastoraal werkster Alida van Veldhoven zullen vanaf januari 2020 niet werkzaam zijn op maandag.
Via de telefoon van de teamwacht (bij overlijden, ziekenzalving/-zegening en of acute pastorale nood, zeven dagen per week van 8.00 tot 22.00 uur) is bij toerbeurt steeds één van de pastores bereikbaar, ook op maandag.

Namens het pastorale team
Wiel Hacking, teamleider

Vorig artikelAls God renoveert
Volgend artikelVormselvoorbereiding aanmelding verlengd