Afscheid van pastor Bernard van Lamoen

Nu Bernard van Lamoen de overstap gaat maken naar de Norbertusparochie in Roosendaal, bent u in de gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Het was nog even onzeker, of dit wel zou kunnen doorgaan omdat hij last had van ernstige evenwichtsstoornissen. Maar hij voelt zich goed genoeg om het afscheid te laten doorgaan.

Op zaterdag 14 januari zal de scheidende pastor zelf een boeiende lezing verzorgen over het verhaal van de barmhartige Samaritaan. Dat gebeurt aan de hand van het beroemde schilderij van Rembrandt over deze parabel. Daarna is er gelegenheid om Bernard van Lamoen de hand te drukken. De afscheid zal plaats vinden in de Petrus en Pauluskerk te Middelburg, Lombardstraat 1. Aanvang 14.00 uur.

Vorig artikelAdventsactie op de Kerstmarkt
Volgend artikel15 januari: Mondiale Dag van Migranten en Vluchtelingen