Adventserie Geloof in Zeeland

OP ZOEK NAAR HET LICHT

Tweede Adventszondag 6 december 2020, 9.00 uur: Gemeenschappelijke online viering Geloof in Zeeland vanuit de Heilige Willibrorduskerk in Zierikzee. Deze dienst wordt opgenomen in samenwerking met Omroep Zeeland.

Voorgangers: ds Jan van Langevelde van de Christelijke Gereformeerde kerk in Zierikzee en pastor Ria Mangnus van de parochies Boven de Schelde.

Muzikale medewerking: Marianne van Dijke, zang piano, Annette Jumelet, viool, Wim Boer, orgel/piano, en Christa en Jan de Pagter en André Flikweert, zang.

Het programma is zondag van 9.00 uur tot 12.00 uur doorlopend te zien bij Omroep Zeeland TV en Omroep Zeeland-website Het programma kan later ook worden teruggezien op deze website via video>terugkijken, evenals via Omroep Zeeland

Vorig artikelMet Damiaantje en Marieke op weg naar Kerst
Volgend artikelUnieke online thuisbeleving van Kerstavond