Actie Kerkbalans onderzoekt kerkbetrokkenheid

Door de maatregelen rond Covid-19 zijn mensen meer en meer op zichzelf en hun kleine kring aangewezen. Dan is de kerk – al dan niet via internet – een belangrijke plek van verbinding. Deze bijzondere tijd heeft Actie Kerkbalans doen besluiten om juist nu onderzoek te doen naar de betrokkenheid van kerkgangers bij hun plaatselijke kerk. Gedurende de maand november zal onderzoeksbureau Citisens parochianen vragen mee te doen met dit grootschalige, online onderzoek.

De organisatoren van Actie Kerkbalans (die in 2021 gehouden wordt onder het thema ‘Geef vandaag voor de kerk van morgen’) kijken vol verwachting uit naar de uitkomsten. Verwacht wordt dat de onderzoeksresultaten inzicht geven in de rol van de kerk voor christenen vandaag en in de toekomst.

Parochianen worden van harte uitgenodigd om mee te doen met dit online onderzoek via www.gevenaandekerk.nl.

Vorig artikel7 november 19.00 uur online gezinsviering via kerkdienstgemist.nl
Volgend artikelMet Damiaantje en Marieke op weg naar Kerst