24 UUR VOOR DE HEER

Met de titel ‘Ik zal je rust geven’ vindt van vrijdag 25 maart op zaterdag 26 maart het initiatief ‘24 Uur voor de Heer’ plaats in het bisdom Breda. Hiermee geven parochies en congregaties in het bisdom Breda gehoor aan de oproep van paus Franciscus om op de vrijdag en zaterdag voorafgaand aan de vierde zondag in de Veertigdagentijd de gelovigen aan te moedigen het sacrament van boete en verzoening te ontvangen in een context van eucharistische aanbidding.

De startviering zal plaatsvinden in de kapel van de H. Marie Adolphine in Ossendrecht. In de H. Trudokerk te Zundert wordt ‘24 Uur voor de Heer’ afgesloten. Het bisdom heeft een gebedskaartje samengesteld waarmee iedereen kan meebidden, ook als het niet mogelijk is om een kerk in de buurt te bezoeken. Vanaf deze week worden de gebedskaarten en posters in het bisdom verspreid. Leden van de gebedskring van het bisdom ontvangen het gebedskaartje via de post.

Vorig artikelVier Pasen 2022
Volgend artikelPelgrimstocht 2022