Kerkdiensten / Liturgische kalender

Dinsdag 25 september
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 26 september
14.00 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering De Kraayert
Zaterdag 29 september
19.00 uur Heinkenszand T. Brooijmans Eucharistieviering Free Spirit
19.00 uur Kwadendamme F. van Hees Eucharistieviering Singing Voices
19.00 uur Goes W. Martens Viering van W en C Herenkoor
Zondag 30 september 26e Zondag dh Jaar
09.00 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Dames en Herenkoor
09.15 uur Zierikzee Liturgie Groep Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering Pius X
10.45 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering Eligiuskoor
10.45 uur Goes L. Schout Viering van W en C Terweel
11.00 uur Hansweert F. van Hees Eucharistieviering Dweilband de Scheldedweilers
11.00 uur Haamstede Liturgie Groep Viering van W en C Samenzang
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
Bellringers
Dinsdag 2 oktober
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
19.00 uur  ‘s-Heerenhoek Liturgie Groep Maria viering Dames en Herenkoor
Woensdag 3 oktober
14.00 uur Lewedorp ds.Wisse Oecumenische viering De Kraayert
Donderdag 4 oktober
10.00 uur Goes W.Hacking Viering van W en C Ter Valcke
Vrijdag 5 oktober
19.00 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering Samenzang
Zaterdag 6 oktober
19.00 uur Heinkenszand geen viering
19.00 uur Ovezande geen viering
19.00 uur Haamstede geen viering
19.00 uur Goes geen viering
Zondag 7 oktober 27e Zondag dh Jaar
‘s-Heerenhoek geen viering
Zierikzee geen viering
11.00 uur Kwadendamme Pastorteam Eucharistieviering H. Pater Damiaanviering
Lewedorp geen viering
Hansweert geen viering
Goes geen viering
18.00 uur Goes S.Klim Eucharistieviering Poolse viering
Dinsdag 9 oktober 2018
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
19.00 uur Heinkenszand Liturgie Groep Rozenkransviering Dameskoor
Woensdag 10 oktober
14.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering De Kraayert
14.30 uur ‘s-H Arendskerke W. Martens Viering van W en C Poelwijck
Zaterdag 13 oktober
09.00 uur Goes Eigen priester Eucharistieviering Eritrese gemeenschap
17.00 uur Goes Eigen Groep Evensong Capella Maria Magdalena
19.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering Eligiuskoor
19.00 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering  Vertel theater Francesco
Denijs van Killegem
Zondag 14 oktober 28e Zondag dh Jaar
09.00 uur Heinkenszand H. Buijssen Eucharistieviering Dameskoor
10.00 uur Zierikzee Liturgie Groep Gezinsviering Willibrorduskoor
09.30 uur Hansweert F. van Hees Eucharistieviering
10.45 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Bellringers
11.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C
11.00 uur Haamstede Y.v. Spaandonk – Viering van W en C Samenzang
Holland
11.00 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Menora koor
Dinsdag 16 oktober
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 17 oktober
14.00 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering De Kraayert
Zaterdag 20 oktober
19.00 uur Heinkenszand F. van Hees Eucharistieviering Dameskoor
19.00 uur Goes Eigen Groep Viering van W en C L’Esprit
Zondag 21 oktober Wereldmissiedag
09.00 uur  ‘s-Heerenhoek Liturgie Groep Viering van W en C Missicanto
09.15 uur Zierikzee W. Hacking Viering van W en C Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande P. de Maat Eucharistieviering Pius X
09.30 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Gemengd koor
10.00 uur Middelburg F. van Hees Eucharistieviering Bellringers
10.45 uur Lewedorp Liturgie Groep Viering van W en C Eligiuskoor
11.00 uur Kwadendamme H. Buijssen Eucharistieviering St. Caecilia
11.00 uur Haamstede W. Hacking Viering van W en C Samenzang
11.00 uur Goes P. Buijsrogge Eucharistieviering L’Esprit
Dinsdag 23 oktober
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
19.00 uur Heinkenszand Liturgie Groep Rozenkransviering Dameskoor
Woensdag 24 oktober
14.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering De Kraayert
Zaterdag 27 oktober
09.00 Goes Eigen priester Eucharistieviering Eritrese gemeeenshap
19.00 uur  ‘s-Heerenhoek F. van Hees Eucharistieviering Dames en Herenkoor
19.00 uur Goes W. Martens Viering van W en C Herenkoor
Zondag 28 oktober 30e Zondag dh Jaar
09.00 uur Heinkenszand Liturgie Groep Oecumenische viering Herenkoor
09.15 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande R. Stobbelaar Viering vn W en C Pius X
09.30 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Samenzang
10.45 uur Goes M. Don Viering van W en C Terweel
10.45 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering Eligiuskoor
11.00 uur Kwadendamme R. Stobbelaar Viering van W en C St. Caecilia
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Haamstede F. van Hees Eucharistieviering koor West Zeeuws Vlaanderen
Dinsdag 30 oktober
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 31 oktober
14.00 uur Lewedorp F. van Hees en ds. M. Wisse Oecumenische viering De Kraayert