Kerkdiensten / Liturgische kalender

 

Donderdag 17 september

08.40 Haamstede.         Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede.   Th. de Deckere-Eucharistieviering

Zaterdag 19 september

19.00 uur Heinkenszand.  Th.de Deckere-Eucharistieviering. Dameskoor

Zondag  20 september 25e zondag door het jaar Vredeszondag

09.00 uur ’s-Heerenhoek F. van Hees-Eucharistieviering

09.30 uur Ovezande W. Hacking-Viering vanW&C

09.30 uur Hansweert H. Buijssen-Eucharistieviering

10.00 uur Zierikzee Werkgroep-Gezinsviering

10.45 uur Lewedorp      Ds. N. Roggeband in de RK kerk

11.00 uur Kwadendamme.  W. Hacking-Viering van W&C

11.00 uur Haamstede  F. van Hees-Eucharistieviering

11.00 uur Goes. H. Buijssen-Eucharistieviering

W. Boer en Cantors

Dinsdag 22 september

09.30 uur Goes  F. van Hees-Eucharistieviering

Woensdag 23 september

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

Th.de Deckere-Eucharistieviering

Donderdag 24 september

08.40 Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

Zaterdag  26 september

19.00 uur ’s-Heerenhoek

T.Brooijmans-Eucharistieviering

Missicanto (ged.)

 

Zondag  27 september

26e zondag door het jaar

09.00 uur Heinkenszand

A.v.Veldhoven-Viering van W&C

09.15 uur Zierikzee

  1. Buijssen-Eucharistieviering

09.30 uur Ovezande

  1. van Hees-Eucharistieviering

09.30 uur Hansweert

            Liturgie Groep-Viering van W&C

10.45 uur Lewedorp

A.v.Veldhoven-Viering van W&C

11.00 uur Kwadendamme

  1. van Hees-Eucharistieviering

11.00 uur Haamstede

  1. Visser-Viering van W&C

11.00 uur Goes

  1. Buijssen-Eucharistieviering
  2. Boer en Cantors

16.00 uur Zierikzee

  1. van Hees-Vesperviering
  2. Boer organist

 

Dinsdag 29 september

09.30 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

 

Woensdag 30 september

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

T.Brooijmans-Eucharistieviering

 

Donderdag 1 oktober

08.40 Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

 

Vrijdag 2 oktober

19.00 uur Zierikzee. F. van Hees-Eucharistieviering

 

Zaterdag 3 oktober

19.00 uur Heinkenszand R. Mangnus-Viering van W&C

19.00 uur Ovezande A. van Veldhoven- Viering van W&C.   Dierendagviering Inzegening mobiele kerk Verzorgd door Oal In

Zondag 4 oktober 27e zondag door het jaar Wereldmissiedag kinderen

09.00 uur ‘s-Heerenhoek  A. van Veldhoven-Viering van W&C                                                                                                            Orgelspel

09.15 uur Zierikzee F. van Hees-Eucharistieviering
09.30 uur Hansweert H. Buijssen-Eucharistieviering

10.45 uur Lewedorp A. van Veldhoven- Viering van W&C

11.00 uur Kwadendamme                                                                                                        Buijssen-Eucharistieviering

11.00 uur Haamstede

            Liturgie groep-Viering van W&C

11.00 uur Goes
F. van HeesEucharistieviering

Con Amore

 

Dinsdag 6 oktober

09.30 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

19.00 uur Heinkenszand

Liturgie-Groep-Rozenkransviering

19.00 uur ’s-Heerenhoek-

Liturgie Groep-Rozenkransviering

 

Woensdag 7 oktober

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

            Ds. Wisse

 

Zaterdag 10 oktober

19.00 uur Lewedorp

A.van Hees-Eucharstieviering

Damiaanviering-clusterviering

19.00 uur Ovezande

  1. van Veldhoven

Viering van W&C

Damiaanviering-clusterviering

 

Zondag 11 oktober

28e zondag door het jaar

09.00 uur Heinkenszand

            Viering in Goes

09.15 uur Zierikzee

            Viering in Goes

09.30 uur Hansweert

            viering in Goes

10.45 uur ’s-Heerenhoek

            viering in Goes

11.00 uur Kwadendamme

            viering in Goes

11.00 uur Haamstede

  1. de Rooy-Eucharistieviering

11.00 uur Goes

  1. Pater Damiaanviering

Regionale viering

Pastoraal team

  1. Boer en Cantors

 

Dinsdag 13 oktober

09.30 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

19.00 uur Heinkenszand

Rozenkransviering

 

Woensdag 14 oktober

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

  1. Brooijmans-Eucharistieviering

 

Donderdag 15 oktober

08.40 Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

 

 

Zaterdag 17 oktober

19.00 uur Heinkenszand

  1. Buijssen-Eucharistieviering

Dameskoor

 

Zondag 18 oktober

29e zondag door het jaar

Wereldmissiedag

09.00 uur ’s-Heerenhoek

            Liturgie Groep-Viering van W&C

Orgelspel

09.15 uur Zierikzee

  1. Hacking-Viering van W&C

09.30 uur Ovezande

Liturgie Groep-Viering van W&C

09.30 uur Hansweert

  1. Buijssen-Eucharistieviering

10.45 uur Lewedorp

  1. Brooijmans-Eucharistieviering

11.00 uur Kwadendamme

K.v.d. Wiele-Viering van W&C

11.00 uur Haamstede

  1. Heezemans-Viering van W&C

11.00 uur Goes

  1. Buijssen-Eucharistieviering
  2. Boer en Cantors

16.00 uur Zierikzee

                Th. de Deckere-Vesperviering

  1. Boer organist

 

Dinsdag 20 oktober

09.30 uur Goes

  1. Buijssen-Eucharistieviering

 

Woensdag 21 oktober

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

Th.de DeckereEucharistieviering

 

Donderdag 22 oktober

08.40 Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

 

Zaterdag 24 oktober

19.00 uur ’s-Heerenhoek

  1. Brooijmans-Eucharistieviering

 

Zondag 25 oktober

30e zondag door het jaar

09.00 uur Heinkenszand

            Liturgie Groep-Viering van W&C

09.15 uur Zierikzee

Th.de Deckere–Eucharistieviering

09.30 uur Ovezande

Buijssen-Eucharistieviering

09.30 uur Hansweert

A.v.Veldhoven-Viering van W&C

10.45 uur Lewedorp

Liturgie Groep-Viering van W&C

11.00 uur Kwadendamme

A.v.Veldhoven-Viering van W&C

11.00 uur Haamstede

Th.de DeckereEucharistieviering

11.00 uur Goes

  1. Brooijmans-Eucharistieviering
    W. Boer en Cantors

 

Dinsdag 27 oktober

09.30 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

 

Woensdag 28 oktober

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

  1. Buijssen-Eucharistieviering

 

Donderdag 29 oktober

08.40 Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

 

 

Zaterdag 31 oktober

19.00 uur Heinkenszand

  1. Hacking-Viering van W&C

Herenkoor

19.00 uur Kwadendamme

  1. Brooijmans-Eucharistieviering

 

Zondag 1 november

Allerheiligen

09.00 uur ’s-Heerenhoek

  1. Buijssen-Eucharistieviering

Orgelspel

09.15 uur Zierikzee

Liturgie Groep-Viering van W&C

  1. Boer en Cantors

09.30 uur Ovezande

Liturgie Groep-Viering van W&C

Pius X

09.30 uur Hansweert

  1. Hacking-Viering van W&C

10.45 uur Lewedorp

  1. Hacking-Viering van W&C

11.00 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

14.00 uur  Ovezande

Th. de Deckere-Viering van W&G

Allerzielenviering

 

Maandag 2 november

Allerzielen

  1. 00 uur Goes
  2. Buijssen

Con Amore

19.00 uur ’s-Heerenhoek

  1. Hacking

19.00 uur Heinkenszand

Th. de Deckere

19.00 uur Kwadendamme

  1. van Veldhoven

19.00 uur Zierikzee

  1. van Hees

 

Indien nodig zullen er i.v.m. corona voor Allerzielen tweede vieringen op het rooster komen

 

Dinsdag 3 november

09.30 uur Goes

  1. van Hees-Eucharistieviering

 

Woensdag 4 november

14.00 uur Lewedorp De Kraayert

            Ds. Wisse

 

Donderdag 5 november

08.40 uur Haamstede

Th. de Deckere-Lauden

09.00 uur Haamstede

Th. de Deckere-Eucharistieviering

 

Vrijdag 6 november

19.00 uur Zierikzee

  1. van Hees-Eucharistieviering

 

Zaterdag  7 november

19.00 uur Heinkenszand

            Th. de Deckere-Eucharistie

19.00 uur Ovezande

            Vicaris Paul Verbeek

Eucharistieviering

Verzorgd door Oal In
Lezing Maria, die de knopen ontwart

 

Zondag 8 november

32e zondag door het jaar

Willibrordzondag

09.00 uur ’s-Heerenhoek

  1. van Hees-Eucharistieviering

Willibrordusviering

09.15 uur Zierikzee

              Th.de Deckere-Eucharistieviering
Willibrordzondag

09.30 uur Hansweert

  1. van Veldhoven-

Viering van W&C

10.45 uur Lewedorp

  1. van Hees-Eucharistieviering

11.00 uur Kwadendamme

  1. van Veldhoven-Viering van W&C

11.00 uur Goes

  1. Buijssen-Eucharistieviering

`           Con Amore

16.00 uur Zierikzee

  1. van Hees-Vesperviering
  2. Boer organist