Kerkdiensten / Liturgische kalender

WEEKENDVIERINGEN EN GROTE FEESTDAGEN
datum+tijd  plaats  voorganger  soort  koor en     bijzonderheden
Woensdag 19 april
14.00 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering De Kraayert
Vrijdag 21 april
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 22 april
19.00 uur Goes eigen groep Viering van W en C L’Esprit
19.00 uur ‘s-Heerenhoek F. van Hees Eucharistieviering Missicanto pres. vormelingen
19.00 uur Hansweert W. Hacking Viering van W en C Samenzang
Zondag 23 april 2e Zondag van Pasen
09.00 uur Heinkenszand F. van Hees Eucharistieviering Herenkoor
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande W. Hacking Viering van W en C Pius X
10.45 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering Eligiuskoor
11.00 uur Kwadendamme W. Hacking Viering van W en C St. Caecilia
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering L’Esprit
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
Dinsdag 25 april
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 26 april
14.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering De Kraayert
14.30 uur ‘s-Heer-Arendskerke F. van Hees Eucharistieviering Poelwijck, ziekenzalving
Vrijdag 28 april
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
16.00 uur Goes F. van Hees Viering van W en G Gasthuis, Con Amore
Zaterdag 29 april
19.00 uur Goes eigen groep Stilte viering nvt
19.00 uur Heinkenszand F. van Hees / Eucharistieviering Herenkoor
W. Hacking
19.00 uur Kwadendamme H. Buijssene Eucharistieviering Samenzang
Zondag 30 april 3e Zondag van Pasen
09.00 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Dames en Herenkoor
09.15 uur Zierikzee Liturgie Groep Viering van W en C Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande Liturgie Groep Viering van W en C Pius X
09.30 uur Hansweert F. van Hees / Eucharistieviering Gemengd koor
W. Hacking
10.45 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering Eligiuskoor
11.00 uur Goes Liturgie Groep Viering van W en G Herenkoor
11.00 uur Haamstede Liturgie Groep Viering van W en C Samenzang
Dinsdag 2 mei
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 3 mei
14.00 uur Lewedorp ds. M. Wisse Viering van W en G De Kraayert
Donderdag 4 mei
10.00 uur Goes W. Hacking Viering van W en C Ter Valcke
Vrijdag 5 mei
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
19.00 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering
Zaterdag 6 mei
19.00 uur Goes eigen groep Viering van W en C Con Amore
19.00 uur Heinkenszand H. Buijssen Eucharistieviering Free Spirit
19.00 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering Oal In, jongerenviering K
Zondag 7 mei 4e Zondag van Pasen
09.00 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Hansweert F. van Hees Eucharistieviering Gemengd koor
10.30 uur Heinkenszand W. Hacking Viering van W en G Kom-in-de-kring
10.45 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering Con Dios K / C
11.00 uur Kwadendamme F. van Hees Eucharistieviering Singing Voices
11.00 uur Goes T. Brooijmans Eucharistieviering Con Amore
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
18.00 uur Goes S. Klim Eucharistieviering Poolse viering
Dinsdag 9 mei
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
19.00 uur Heinkenszand Liturgie Groep Rozenkransviering Dameskoor
Woensdag 10 mei
14.00 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering De Kraayert
Vrijdag 12 mei
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 13 mei
19.00 uur Goes eigen groep Vespers Herenkoor
19.00 uur Lewedorp J. Heezemans Viering van W en C Eligiuskoor
19.00 uur Ovezande geen viering
Zondag 14 mei 5e Zondag van Pasen
09.00 uur Heinkenszand J. Heezemans Viering van W en C Dameskoor
09.30 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering Oal In, 1e Heilige Communie C
09.30 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Gemengd koor
10.45 uur ‘s-Heerenhoek Liturgie Groep Viering van W en C Dameskoor
10.45 uur Goes T. Brooijmans Viering van W en G Ter Weel / St. Maarten in de Groe
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Kwadendamme J. Heezemans Viering van W en C Bluesviering, koffie drinken
11.00 uur Haamstede Liturgie Groep Viering van W en C Samenzang
11.30 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering Williborduskoor, 1e Heilige Communie