Kerkdiensten / Liturgische kalender

WEEKENDVIERINGEN EN GROTE FEESTDAGEN
datum+tijd  plaats  voorganger  soort  koor en     bijzonderheden
Vrijdag 19 mei
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 20 mei
19.00 uur Goes eigen groep Viering van W en C L’ Esprit
19.00 uur Heinkenszand F. van Hees Eucharistieviering Dameskoor
19.00 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Samenzang
Zondag 21 mei 6e Zondag van Pasen
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur ‘s-Heerenhoek F. van Hees Eucharistieviering 1e Heilige Communie, Esperanto
09.30 uur Ovezande H. Buijssen Eucharistieviering Pius X
11.00 uur Kwadendamme T. Brooijmans Eucharistieviering St. Caecilia, doop
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering L’ Esprit, doop
11.30 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering 1e Heilige Communie, Con Dios
16.00 uur Zierikzee F. van Hees Vespers
Dinsdag 23 mei
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 24 mei  
14.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering De Kraayert
14.30 uur ‘s-Heer-Arendskerke Liturgie Groep Viering van W en C Poelwijck
19.00 uur Zierikzee Liturgie Groep Rozenkransgebed
Donderdag 25 mei Hemelvaart
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
10.00 uur Lewedorp H. Buijssen/N. Roggeband Oecumenische viering aanvang wandeling 08.30 uur PC-kerk
  viering RK-kerk, koor olv K. vd Wouw
11.00 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Con Amore
 
Vrijdag 26 mei
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 27 mei
19.00 uur Goes eigen groep Vespers Herenkoor
19.00 uur Hansweert F. van Hees Eucharistieviering Samenzang
19.00 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Dameskoor
Zondag 28 mei 7e Zondag van Pasen
09.00 uur Heinkenszand H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering Festivaltent Klompop, Pius X
10.45 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering Eligiuskoor
11.00 uur Kwadendamme F. van Hees Eucharistieviering Singing Voices
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
Dinsdag 30 mei  
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 31 mei  
14.00 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering De Kraayert
19.00 uur Zierikzee Liturgie Groep Rozenkransgebed
Donderdag 1 juni
10.00 uur Goes W. Hacking Viering van W en C Ter Valcke
Vrijdag 2 juni  
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
11.00 uur Rilland W. Hacking / ds. W. Lolkema Schoolviering De Levensbron, thema “Pinksteren”
19.00 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering
Zaterdag 3 juni
19.00 uur Heinkenszand W. Hacking Viering van W en C Free Spirit
19.00 uur Ovezande Vicaris W. Wiertz / J. Heezemans Eucharistieviering Regionale vormselviering, Oal In
19.00 uur Goes eigen groep Viering van W en C Con Amore
Zondag 4 juni Pinksteren
09.00 uur ‘s-Heerenhoek W. Hacking Viering van W en C Dameskoor
09.15 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Gemengd koor
10.00 uur Goes M. van Roekel Viering van W en G Admiraal De Ruyter Ziekenbuis
10.45 uur Lewedorp W. Hacking Viering van W en C Con Dios K / C
11.00 uur Kwadendamme H. Buijssen Eucharistieviering Samenzang
11.00 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
18.00 uur Goes S. Klim Eucharistieviering Poolse viering
Maandag 5 juni Tweede Pinksterdag
10.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Con Amore
   
Dinsdag 6 juni  
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 7 juni    
14.00 uur Lewedorp ds. M. Wisse Viering van W en G De Kraayert
Vrijdag 9 juni
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 10 juni
19.00 uur Ovezande W. Hacking Viering van W en C Pius X
19.00 uur Goes eigen groep Vespers Herenkoor
19.00 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering Eligiuskoor
Zondag 11 juni H. Drie-eenheid
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Hansweert W. Hacking Viering van W en C Gemengd koor
09.30 uur Heinkenszand F. van Hees Eucharistieviering 1e Heilige Communie, Young Spirit
10.45 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
10.45 uur Goes J. Heezemans Viering van W en G Ter Weel / St. Maarten in de Groe
11.00 uur Kwadendamme W. Hacking Viering van W en C Koor “Vlissingers”
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Samenzang
11.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering 1e Heilige Communie, L’Esprit
Dinsdag 13 juni
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 14 juni  
14.00 uur Lewedorp F. van Hees Eucharistieviering De Kraayert
Donderdag 15 juni
17.00 uur Goes F. van Hees Gebedsestafette Vespers met aanbidding en zang
Vrijdag 16 juni
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 17 juni
19.00 uur Goes eigen groep Viering van W en C L’Esprit
19.00 uur Heinkenszand H. Buijssen Eucharistieviering Afrika Inga koor
19.00 uur Hansweert F. van Hees Eucharistieviering Samenzang
Zondag 18 juni Sacramentszondag
09.00 uur ‘s-Heerenhoek H. Buijssen Eucharistieviering Dameskoor
09.15 uur Zierikzee A. Verdaasdonk Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande F. van Hees Eucharistieviering Pius X, terugkomviering dopelingen
10.00 uur Goes M. van Roekel Viering van W en G Admiraal De Ruyter Ziekenhuis
10.30 uur Lewedorp T. Brooijmans/N. Roggeband Oecumenische Camping Buitenhof, Dekkersweg 3, K
openluchtviering Con Dios, koffie drinken
11.00 uur Goes H. Buijssen Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Haamstede A. Verdaasdonk Eucharistieviering Afrika Inga koor
13.30 uur Kwadendamme F. van Hees Sacramentsprocessie koffie drinken
Dinsdag 20 juni
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 21 juni  
14.00 uur Lewedorp T. Brooijmans Eucharistieviering De Kraayert
14.30 uur ‘s-Heer-Arendskerke Liturgie Groep Viering van W en C Poelwijck
Vrijdag 23 juni
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel
Zaterdag 24 juni
19.00 uur Goes eigen groep Evensong Herenkoor
19.00 uur ‘s-Heerenhoek F. van Hees Eucharistieviering Missicanto
19.00 uur Hansweert H. Buijssen Eucharistieviering Samenzang
Zondag 25 juni 12e Zondag dh Jaar
09.00 uur Heinkenszand diaken E. Bornhijm Viering van W en C Herenkoor
09.15 uur Zierikzee F. van Hees Eucharistieviering Willibrorduskoor
09.30 uur Ovezande H. Buijssen Eucharistieviering Pius X
10.00 uur Goes J. Heezemans Viering van W en G Kom-maar-in-de-kring
10.45 uur Lewedorp diaken E. Bornhijm Viering van W en C Eligiuskoor
11.00 uur Kwadendamme H. Buijssen Eucharistieviering St. Caecilia
11.00 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Herenkoor
11.00 uur Haamstede Liturgie Groep Viering van W en C Samenzang
Dinsdag 27 juni
09.30 uur Goes F. van Hees Eucharistieviering Dagkapel
Woensdag 28 juni  
14.00 uur Lewedorp H. Buijssen Eucharistieviering De Kraayert
Vrijdag 30 juni
09.00 uur Kwadendamme Liturgie Groep Viering van W en C Dagkapel